Glory of Generals HD

2. Dünya Savaşı Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil İngilizce
  • Firma EasyTech
En gerçekçi strateji oyunlarından biri olan Glory of Generals HD ile kendinizi bir general gibi hissedip savaşı kazanmak için oynayın.

En gerçekçi strateji oyunlarından biri olan Glory of Generals HD ile kendinizi bir general gibi hissedip savaşı kazanmak için oynayın.

2. Dünya Savaşı strateji oyunları oldukça meşhurdur. Glory of Generals HD'de onlardan biri ancak daha gerçekçi ve detaylı bir oyun. 60'dan fazla senaryo modu, 4 farklı cephe, 102 dünyaca ünlü komutan ve tamamı gerçek 300 arazi. Oyunda ki amacımız düşman bölgelerini ele geçirmek. Uygulayabileceğiniz farklı taktikler var ve bunları araziden, denizden ve ya havadan kullanabilirsiniz.

Savaşlardan kazandığınız madalyalar ile mareşalliğe kadar yükselebilirsiniz. Askeri tesislerinizi yükseltebilir, diğer devletlerle görüşebilir ve onlardan destek alabilirsiniz. Oyunun multiplayer desteği de bulunmakta. Arkadaşlarınız ile ve ya gerçek oyuncularla da oynayabilirsiniz. Otomatik eşleştirme sayesinde daha kolay rakip bulabilirsiniz. Zengin içeriklere sahip bu oyunun tam özellikleri şunlar:

37 Ülke

102 General

300 Gerçek Arazi

128 Askeri Ünite

36 Farklı Taktik

Online Savaş

6 Askeri Tesis Yükseltme

Otomatik Kayıt

Harita Yakınlaştır

Daha Fazla Göster
Glory of Generals HD indir